اخبار ويژه

بهار مست: وظيفه من اين است كه فضا را براي يك انتخاب اصلح آرام نگاه دارم

عكس علي بهارمست

عصرتدبير: مهندس علي بهارمست در گفتگو با خبرنگارعصرتدبير با اشاره به اينكه از آنجا كه من از مجموعه شهرداري هستم نيازي به ارائه رزومه وتعرفه خويش جهت شهرداري رشت نديدم، گفت: وظيفه من اين بود كه فضاي شهرداري را براي يك انتخاب اصلح آرام نگاه دارم و سعي مي كنم به قول خويش عمل كنم. در هر حال در ارتباط با من اعضاي شوراي محترم بايد تصميم بگيرند.
سرپرست شهرداري رشت در ارتباط با بودجه امسال اين شهر گفت:امسال بودجه ما يكصد و نود وسه ميليارد تومان بسته شده كه البته نياز به درآمدزايي و استفاده از سرمايه بخش خصوصي والبته استفاده از بهره هاي مالي منابع پايدار كه هنوز در كلانشهر رشت تعريف نشده است نيز داريم.
وي با اشاره به مطالبات معوق شهرداري رشت گفت: كارگروههايي در اين باره تشكيل شده است، اما متاسفانه ادارات و سازمانهاي دولتي با توجه به روابطي كه دارند تلاش مي كنند تا پرداختهاي خود را معوق يا تقسيط نمايند.
بهارمست در ادامه به پرو‍‍‍ژه پياده راهها اشاره و تاكيد كرد:ما بايد براي اجراي اين پروژه خيابان سي متري انتهاي خيابان شريعتي را اجرا كنيم كه منابع مالي آن تامين نشده است. در هر حال اجراء اين پروژه واجب است؛ زيرا محسنات فراواني از جمله جذب گردشگر و ايجاد محيطي آرام وبي سروصدا براي شهروندان را داراست.
سرپرست شهرداري رشت در پايان در ارتباط با طرح باز خريد نمودن هفتصد نفر از كاركنان شهرداري كه تصميمش در زمان مديريت پيشين گرفته شده بود تاكيد كرد: اين طرح نياز به تامين مالي دارد كه با توجه با شرايط فعلي اميدواريم استانداري و وزارت كشور ما را در اين راه ياري كنند تا اگر كساني تمايل به اين مهم داشتند آمادگي براي اجراي اين طرح وجود داشته باشد

نظری ثبت نشده است شما می توانید اولین نفر باشید

عصرتدبیر مستقل است و وابسته به هیچ نهاد، سازمان و یا گروهی نیست. کلیه حقوق این پایگاه برای صاحبانش محفوظ است