اخبار ويژه

بهار مست: وظیفه من این است که فضا را برای یک انتخاب اصلح آرام نگاه دارم

عكس علي بهارمست

عصرتدبیر: مهندس علی بهارمست در گفتگو با خبرنگارعصرتدبیر با اشاره به اینکه از آنجا که من از مجموعه شهرداری هستم نیازی به ارائه رزومه وتعرفه خویش جهت شهرداری رشت ندیدم، گفت: وظیفه من این بود که فضای شهرداری را برای یک انتخاب اصلح آرام نگاه دارم و سعی می کنم به قول خویش عمل کنم. در هر حال در ارتباط با من اعضای شورای محترم باید تصمیم بگیرند.
سرپرست شهرداری رشت در ارتباط با بودجه امسال این شهر گفت:امسال بودجه ما یکصد و نود وسه میلیارد تومان بسته شده که البته نیاز به درآمدزایی و استفاده از سرمایه بخش خصوصی والبته استفاده از بهره های مالی منابع پایدار که هنوز در کلانشهر رشت تعریف نشده است نیز داریم.
وی با اشاره به مطالبات معوق شهرداری رشت گفت: کارگروههایی در این باره تشکیل شده است، اما متاسفانه ادارات و سازمانهای دولتی با توجه به روابطی که دارند تلاش می کنند تا پرداختهای خود را معوق یا تقسیط نمایند.
بهارمست در ادامه به پرو‍‍‍ژه پیاده راهها اشاره و تاکید کرد:ما باید برای اجرای این پروژه خیابان سی متری انتهای خیابان شریعتی را اجرا کنیم که منابع مالی آن تامین نشده است. در هر حال اجراء این پروژه واجب است؛ زیرا محسنات فراوانی از جمله جذب گردشگر و ایجاد محیطی آرام وبی سروصدا برای شهروندان را داراست.
سرپرست شهرداری رشت در پایان در ارتباط با طرح باز خرید نمودن هفتصد نفر از کارکنان شهرداری که تصمیمش در زمان مدیریت پیشین گرفته شده بود تاکید کرد: این طرح نیاز به تامین مالی دارد که با توجه با شرایط فعلی امیدواریم استانداری و وزارت کشور ما را در این راه یاری کنند تا اگر کسانی تمایل به این مهم داشتند آمادگی برای اجرای این طرح وجود داشته باشد

نظری ثبت نشده است شما می توانید اولین نفر باشید

عصرتدبیر مستقل است و وابسته به هیچ نهاد، سازمان و یا گروهی نیست. کلیه حقوق این پایگاه برای صاحبانش محفوظ است